ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Táborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stran
11.03.18
Do jižních krajin se vypravila část jezdců ČEZ Cyklo Teamu Tábor, aby zahájila přípravu na další sezónu. Čtveřice závodníků polyká první kilometry na chorvatském poloostrově Istrie, odtud se ve čtvrtek přesunou do italského Cesenatica, kam ten samý den vyrazí z Čech další, výrazně početnější skupina táborkého týmu.
Táborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stran
„Jsem rád, že nám tým vychází vstříc, aby příprava byla co nejkvalitnější. Istrii znám velmi dobře a je to pro najíždění jarních kilometrů výborná lokalita. V atraktivním prostředí se dá vybírat z mnoha tras, navíc nám relativně přeje i počasí. Jezdíme pěti až šestihodinové tréninky, testujeme nový materiál, občas se zastavíme v některé z místních vyhlášených pekáren, co víc si přát,“ říká nejzkušenější ze čtveřice, Martin Hunal. Pod jeho vedením a ve společnosti dvou mladých táborských závodníků Davida Honzáka a Štěpána Schuberta se v týmu zabydluje i nová posila, Šimon Vaníček. „Vytvořila se zajímavá tréninková skupina, díky níž se můžeme výrazně výkonnostně posunout. Na Istrii jsem několikrát byl a jsem rád, že i s novým týmem začínáme tady. Navíc přesun do Itálie a další tréninkový blok nám umožní najet v krátkém čase a dobrých podmínkách velké množství kilometrů,“ hodnotí spokojeně začátek v ČEZ Cyklo Team Tábor.
V sílu nově utvářené skupiny věří i trenér Michal Bednář. „Kluci si sedli, pod vedením zkušeného Martina Hunala mohou výkonnostně výrazně poskočit. Jak nově příchozí Šimon Vaníček, tak David Honzák se Štěpánem Schubertem. Od všech očekáváme jak v nadcházející silniční, tak hlavně v další cyklokrosové sezóně lepší výsledky než dosud. Kluci makají, věřím, že jsme na dobré cestě,“ říká trenér.
Táborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stranTáborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stranTáborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stranTáborští cyklisté poznají Jaderské moře z obou stran

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info