ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

Mistrovství Evropy mládeže v Italském Ciocco
11.08.23
V rámci letní přípravy se závodnice oddílu ČEZ CYKLO TEAM Tábor zúčastnila Mistrovství Evropy mládeže v Italském Ciocco.

Zároveň se jednalo o získání zajímavých zkušeností při startu za německý team Mini Hofbräuhaus Biketeam.
V individuální časovce zajela ze 142 startujících holek 31.místo s odstupem 3s na 3.místo. (6s na 1.místo)
Tímto časem se kvalifikovala se do pátečního short tracku, kam postoupilo 45 nejlepších závodnic.
Stejné umístění pak zopakovala i v pátečním short tracku (konečné 31. místo).
V teamové soutěži byl team Mini Hofbräuhaus Biketeam jako jediný z celého startovního pole složen pouze z holek a obsadil 127.místo
V klasickém XC na krásné trati, nabité konkurenci a po smolném startu dojela do cíle 49. místo.

Hezká rozlučka s bikem v přípravném období a po chvilce odpočinku už teď konečně hurá na cyklokros..