ČEZ Cyklo Team TáborČEZ Cyklo Team TáborProfesionální cyklokrosový tým

 

Mikulášková získala bronz na silničním MČR
27.06.16
O uplynulém víkendu proběhlo v Kyjově silniční Mistrovství České republiky mužů, žen, juniorů a juniorek. Závodníci se museli kromě náročné trati vypořádat i s vysokými teplotami, které dělaly závody ještě těžší. Našemu týmu se podařilo z mistrovského závodu přivést jeden cenný kov, což je bráno za velký úspěch.
Mikulášková získala bronz na silničním MČR
V v sobotním závodě žen se o tento úspěch zasloužila Martina Mikulášková, která se celý závod pohybovala na čele skupiny a byla u všeho podstatného pro závod. V posledním kole utrhla svoji soupeřku o třetí místo a v cíli se nakonec mohla radovat z bronzové medaile. Před ní skončila pouze fenomenální Matrina Sáblíková a Barbora Průdková.

V závodě juniorů jsme se také dočkali velmi pěkných výsledků a junioři předvedli velmi slušnou formu, mezi silničáři se neztratili a byli v závodě vidět. Nejlépe dopadl Jan Novák, který dovedl do cíle skupinu pronásledovatelů na šestém místě. Hned za ním dokončil závod David Honzák. Další naši dva na junioři se vešli do první patnáctky, Jan Burgstaller dojel na 13. místě a Tomáš Bakus na místě 15.

V kategorii mužů měl velkou smůlu Radomír Šimůnek, kterému najel někdo z jeho soupeřů do přehazovačky, tím přestala být funkční a závod pro něj skončil. Bohužel v této kategorii jsme neměli žádného závodníka v cíli.

Tento týden čeká český národ Mistrovství světa horských kol v Novém Městě na Moravě, kde ČEZ CT Tábor má své jedno zastoupení. V závodě juniorek bude startovat Denisa Lukešová, která je česká biková dvojka v této kategorii. Přejeme ji hodně štěstí, aby se jí povedl co nejlepší výsledek.

Text: Michal Bednář
Mikulášková získala bronz na silničním MČRMikulášková získala bronz na silničním MČR

 


Partneři

Partneři - CT.Tabor.Info